9. 10. 2020

Jen etiketa nestačí

Osvojte si pravidla protokolární přípravy na soukromé, pracovní, oficiální a slavnostní situace. Naučte se sobě i hostům připravit podmínky pro hladký průběh jednání či akce bez zbytečného stresu. Kromě společenských pravidel si od nás odnesete také vyšší sebejistotu a vězte, že i na tom stojí a padá váš úspěch i úspěch vaší instituce či firmy.
8. 10. 2020

Nejlepší improvizace je ta připravená

„Nejlepší improvizace je ta připravená!“ řekl kdysi Jan Werich a my v Regioprotokolu z vlastní zkušenosti víme, že řídit se tím přináší úspěch.
2. 10. 2020

Informace k aktuální situaci ohledně COVID-19

Vzhledem k současné epidemiologické situaci a aktuálním opatřením Vlády České republiky, proběhnou nejbližší plánované akce s následujícími změnami:
2. 10. 2020

Manuál asistenta | asistentky

Práce asistenta nebo asistentky, to není jen svět excelových tabulek. Tato pozice je také o schopnosti komunikace s nadřízenými i kolegy, o znalosti společenských pravidel a umění působit na lidi.
3. 9. 2020

Rétorika a veřejné vystupování
s Cyrilem Svobodou

Diskuzní večer s Cyrilem Svobodou o aktuální domácí i zahraniční situaci, očekáváních a možném vývoji, příležitostech i hrozbách, dopadech osobních, místních i celospolečenských, v příjemném prostření, při dobré večeři, tentokráte na téma "Naše bezpečnost a ekonomická diplomacie dnes a zítra?"
Donate now